درباره ما

خانه درباره ما
درباره شرکت ما بیشتر بدانید

شرکت آی تی پایدار به شما کمک می کند تا موفق شوید

شرکت نرم افزاری آی تی پایدار در سال 1394 با هدف ایجاد زیرساخت و آنلاین سازی کسب و کارها  و طراحی تولید سیستم نرم افزاری اختصاصی ایجاد شد. بنابراین به طور جدی به تمام زمینه های ممکن در این عرصه ورود پیدا کرده و با تمام توان برای بهبود شرایط کسب و کارها در کشور تلاش می کند.

طراحان وب و برنامه مبتنی بر وب هستیم

طراح اپلیکیشن های موبایل هستیم

طراح نرم افزار های اختصاصی و سفارشی هستیم

About01
About-02
تاریخچه

شرکت نرم افزاری آی تی پایدار با فعالیت در حوزه های مختلفی همچون طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت، طراحی اپلیکیشن اندروید، طراحی نرم افزار های تحت وب و … و همچنین ایجاد ارتباط موثر و هم افزایی بین تیم های مختلف خود توانسته است در مدت زمان اندکی در عرصه های گوناگون دیجیتالی کشور وارد شده و به عنوان یکی از مجموعه های مطرح این حوزه شناخته شود. ویژگی های شاخص مجموعه از ابتدا تا کنون نوآوری های بی وقفه، نیروی منابع انسانی توانمند، و تلاش برای توسعه هر چه بیشتر کسب و کارهای طرف قرارداد خود بوده است.

circle1
dashed
ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان

 یکی از چندین شرکت نرم افزاری ایران است که با مکانیزه کردن فرایندهای سفارش دهی مشتریان محترم،می تواند در کوتاه ترین زمان خدمات مطلوب و مناسبی را ارائه دهد.

circle1
dashed
کیفیت،پیشرفت و توسعه

شعار ما برای انجام پروژه های مختلف همین است؛ کیفیت، پیشرفت و توسعه؛ چرا که معتقد هستیم با رشد و پیشرفت مشتریان محترممان مجموعه ویستا نیز پیشرفت می کند.

circle1
رضایت شما برای ما مهم تر است

رضایت مشتریان برای ما نسبت به هر چیز دیگری اولویت دارد.نمی توانیم بگوییم همه مشتریان،اما بالای 80 درصد مشتریانی که با ما همکاری کرده اند رضایت کافی را از مجموعه داشته اند.

مدیریت پروژه
توسعه طراحی و توسعه
حضور جهانی
مشتریان ویژه
About03
triangle1
تماس با ما

فرم زیر را پر کنید و برای ما بفرستید...
    circle1